logo
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque.
+387648592568
info@elatedthemes.com
Eighth Avenue 487, New York
Search
 

Kuligi

stadnina rajd

Kuligi

Zapraszamy do Stadniny Koni RAJD w okresie zimowym na Kuligi do Rezerwatu Biała Woda – czas trwania ok. 1h. Jeśli są to godziny wieczorne kulig rozświetlają pochodnie. Sanie wyposażone w baranice mieszczą 4 osoby dorosłe.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, przedstawiamy ofertę dla grup na imprezy w naszej Wiacie grillowej.
W zimowej aurze możemy zorganizować kulig na saniach bądź wozach taborowych, a po wycieczce w dolinie rezerwatu Biała Woda zapraszamy na biesiadę.
Wiata jest ogrzewana, stylizowana, z dużym kominkiem i parkietem do tańca.💃🕺 Budynek pomieści maksymalnie 50 osób. Jest doskonałym miejscem na zorganizowanie imprezy firmowej czy integracyjnej, urodzin, chrzcin, wesela czy spotkania z przyjaciółmi.
Oto propozycje menu dostępnego dla grup:
1. Kiełbasa z grilla, grillowany oscypek z żurawiną, kwaśnica na żeberku, grzaniec kubek 200 ml, kawa, herbata z cytryną, pieczywo. CENA: 100zł/osoba
2. Kiełbasa z grilla, grillowany oscypek z żurawiną, kwaśnica na żeberku, kaszanka z grilla, karczek grillowany z ziemniakiem opiekanym w ziołach i surówką, grzaniec kubek 200 ml, kawa, herbata, pieczywo. CENA: 160zł/osoba.
Dodatkowo nasz Szef kuchni może przygotować takie dania jak: grillowaną pierś, skrzydełka, udka z kurczaka, żurek, zupę borowikową krem, dania wegańskie i wegetariańskie, tradycyjne dania obiadowe jak schabowy z kapustą zasmażaną czy aromatyczny rosół oraz wiele innych, wg. życzenia grupy.
Podniebienia wszystkich naszych klientów podbija pieczony baran lub prosiak faszerowany kaszą i warzywami. Mamy już klientów, którzy, przyjeżdżają do nas ze swoimi gośćmi tylko na te dania. Kto próbował, ten wie jak doskonale smakuje świeży pieczony prosiak. 😋 Jedna tusza wystarcza spokojnie dla 45-50 osób. Cena za tuszę to 1 600zł.
Pobyt w naszej Wiacie może umilić góralska muzyka grana na żywo przez zespół góralski. Mogą oni grać zarówno godzinę jak i cały wieczór, zależnie od życzenia grupy. Gwarantujemy świetną zabawę! Cena za kapelę to 500zł/ 60 min.
Dla zorganizowanej grupy mamy również szeroką ofertę alkoholi. Dostępne są piwa, wina, wódki, whisky, grzaniec, tradycyjna śliwowica łącka. Open bar no limit na taką imprezę to jedyne 120 zł/osoba.
Minimalna ilość osób w grupie to 20.

W sprawie rezerwacji kuligu oraz ustalenia szczegółów organizacji posiłku zapraszamy do kontaktu telefonicznego – tel. 506 768 153 lub mailowego kontakt@stadninarajd.pl